21 lipca 2024
Zdjęcie do tekstu - Gadżety, które każdy kot chciałby mieć

Gadżety, które każdy kot chciałby mieć

Codzienne zabawy to niezwykła atrakcja dla naszych pupili. Jak bawić się bezpiecznie, a zarazem przyjemnie dla obydwu stron? Jakie zabawki kupić, by kot chciał się z nami bawić? Podpowiadamy.

Właściciele kotów zastanawiają się często, czy ich pupile rzeczywiście potrzebują gadżetów, które mogły by umilić im czas. Dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju drapaki. I choć drapanie jest naturalnym kocim zachowaniem, nie każdy kot będzie miał ochotę skorzystać z takiego sprzętu. To właśnie dlatego, w tym artykule podpowiadamy, jakie gadżety dla kota warto kupić.

  1. Okienne łózko – podwieszane łózko, które można zamontować na drzwiach okiennych – idealne dla kotów lubiących wylegiwać się na słońcu.
  2. Gra interaktywna – może okazać się ciekawym pomysłem dla kotów lubiących zabawy umysłowe.
  3. Pistolet na jedzenie – dzięki niemu możesz karmić swojego pupila nie wstając z fotela.
  4. Sprytna kuweta – kuweta w kształcie donicy z kwiatem i specjalnym otworem dla kota , to rozwiązanie idealne.
  5. Centrum masażu – mata z masującymi wypustkami sprawdzi się podczas codziennego relaksu.
  6. Ochraniacz na sofę – spełni się jako osłona przed drapaniem.
  7. Blokada na drzwi – co zrobić gdy kot otwiera drzwi balkonowe? Niektóre koty uczą się otwierania drzwi skacząc na klamkę. Wtedy prostym rozwiązaniem jest zainstalowanie blokady na drzwi.
  8. Hamak – hamak zainstalowany np. na kaloryferze zapewni Twojemu kotu przyjemne ciepło.
  9. Klapka w drzwiach – jednym z udogodnień dla kota może być funkcjonalna klapka zamontowana w drzwiach od łazienki.
  10. Nakładki na pazury – jak uchronić meble i inne sprzęty domowe przez kocimi pazurami? Zastosować nakładki – miękkie, silikonowe ochraniacze na pazury dla kota.

Zabawki dla kota pobudzają do aktywności oraz wyostrzają zmysły. Zabawka odpowiednio dobrana do charakteru kota potrafi zająć jego uwagę przez wiele godzin. Koty uwielbiają zabawę, zwłaszcza jeśli służy ona zarówno edukacji, jak i treningowi. Pupil będzie miał ogromną frajdę podczas zabawy z właścicielem. Zabawki dla kota to absolutna podstawa. W końcu każdy kociak ma swój indywidualny gust, a my chcielibyśmy zadowolić wszystkie.

Może Cię zainteresować: Lublin: plany inwestycyjne na 2020 rok.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz