20 czerwca 2024
rynek nieruchomości we Wrocławiu

Na wrocławskich Krzykach powstaną dwa nowe budynki mieszkalne

Activ Investment po chwilowej nieobecności, powraca na wrocławski rynek mieszkaniowy z nową ofertą. Będzie to drugi etap inwestycji realizowanej we wrocławskiej dzielnicy Krzyki w ostatnich latach. Inwestycja Skarbowców II składać się będzie z dwóch budynków, w których powstaną łącznie 63 mieszkania.

Pierwszy etap zlokalizowany przy ul. Skarbowców został zrealizowany na przełomie 2013/2014 r,. Inwestycja okazała się dużym sukcesem – w kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku nabywców niemal od razu znalazło 41 mieszkań.

Drugi etap na dwie raty

Nowa inwestycja Activ Investment docelowo będzie się składać z dwóch czteropiętrowych budynków, w których powstaną łącznie 63 mieszkania. Budowa budynków rozpocznie się w IV kwartale bieżącego roku i potrwa dwa lata, ale mieszkania można zarezerwować od początku maja. W pierwszym budynku znajdzie się 28 mieszkań głównie 2 i 3 pokojowych o powierzchniach od 33,94 do  59,68 m². Część mieszkań na poziomie +1 posiadać będzie duże zielone tarasy. W drugim budynku, realizowanym w tym samym czasie znajdzie się 35 mieszkań, spośród których będzie można wybierać mieszkania od 33,5m² do nawet 105,5 m². W ofercie znajdą się zarówno mieszkania jedno jak i dwupoziomowe.

Mieszkania z pomysłem

Co ważne, wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane tak, by możliwie optymalnie wykorzystać ich powierzchnie. W efekcie powstaną mieszkania 2-pokojowe o powierzchniach 33,5 m2 lub 3-pokojowe o powierzchni niespełna 42,12 m².

Warto również pochylić się nad planami i zwrócić uwagę na układ funkcjonalny samych mieszkań. Szczególnie ciekawe są mieszkania dwupoziomowe w drugim budynku realizowanym w ramach inwestycji Skarbowców II. Tego typu lokale stanowią rzadkość na rynku mieszkaniowym. Ceny lokali w standardzie deweloperskim kształtować będą się na poziomie 4750 – 6000 zł/m²

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz