25 maja 2024
zdjęcie do artykułu Nowy Jasin Greenbud

Nowa inwestycja Greenbudu pod Poznaniem

Jasin, czyli miejscowość położona na terenie gminy Swarzędz, to jedna z ciekawszych alternatyw na mapie poznańskich inwestycji deweloperskich. Dobra infrastruktura drogowa oraz sprawna komunikacja, a także zielona okolica zachęcają do wyboru tej miejscowości na miejsce do zamieszkania. Potencjał lokalizacji dostrzegła firma Greenbud Development. 

Jasin urzekł nas nie tylko dogodnym dla mieszkańców dojazdem do Poznania, ale przede wszystkim bliskością terenów rekreacyjnych wokół Jeziora Swarzędzkiego. W czasach, gdy żyjemy w ciągłym biegu, dom powinien dawać ukojenie, najlepiej blisko natury – podkreśla Hanna Brygier, specjalista ds. marketingu i reklamy w firmie Greenbud Development. – Dużo pracy włożyliśmy w projekt osiedla, aby architektura zewnętrzna wpisała się w otoczenie, a także cieszyła nawet najbardziej wymagających pod względem estetyki klientów. Dodatkowo, dzięki temu, iż w najbliższym otoczeniu nie ma zbyt wielu inwestycji deweloperskich, okolica jest spokojna, przez co dodatkowo bardziej atrakcyjna – dodaje przedstawicielka firmy Greenbud. 

Kameralne osiedla nowych domów w Poznaniu to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój

Nowa lokalizacja to dodatkowe możliwości

Celem firmy Greenbud jest nieustanny rozwój kolejnych projektów, ale nie tylko poprzez wybór lokalizacji sprawdzonych. Zespół projektowy doskonale zdaje sobie sprawę, że odkrywanie nowych rynków to jeden z fundamentów udanej działalności deweloperskiej. Tak było w przypadku osiedla Zielone Rabowice II, gdzie z powodzeniem wyprzedano cztery etapy inwestycji. Deweloper przygotowuje ofertę V etapu, dla klientów poszukujących więcej przestrzeni i powierzchni 104 m kw. 

Pokazujemy nowe możliwości. Dla nas miejscowości położone pod Poznaniem dają duże pole do realizacji pomysłów architektonicznych, a także pozwalają na budowę osiedli przestronnych, funkcjonalnych i dobrze zagospodarowanych. Są również atrakcyjne dla potencjalnych mieszkańców pod względem ceny. W przypadku Nowego Jasina zaczynają się one na poziomie 4300 zł brutto/m2, co zwiększa szansę na możliwość zakupu własnego „M” dla wielu rodzin. – kontynuuje Hanna Brygier. 

Ruszyła sprzedaż mieszkań w Baltea Apartments

Nowe osiedle to rozwój okolicy

Co ważne, wybór danej miejscowości na ewentualną realizację inwestycji zawsze wiąże się z rozwojem. Mowa nie tylko o kwestiach takich, jak: budowa pełnej infrastruktury, wzrost przychodów do budżetu gminy. – W Rabowicach powstało przedszkole „Misiaki”, a to tylko jeden z przykładów. W szerszej perspektywie, każdy nasz projekt to wzrost aktywności mieszkańców, a co za tym idzie, pozytywny impuls dla wszelkich punktów handlowo-usługowych w pobliżu, np. Swarzędzu, bo przecież nasze osiedla znajdują się kilka minut od tego miasta. To potwierdza, że warto inwestować właśnie w miejscowościach jak Rabowice czy Jasin – podsumowuje Hanna Brygier, przedstawicielka Greenbud Development.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz