25 maja 2024
zdjęcie do artykułu 3 najlepsze programy do aranżacji wnętrz

3 najlepsze programy do aranżacji wnętrz

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D to darmowy program do wizualizacji wnętrz, który pozwoli na zaprojektowanie całego mieszkania. Cechą Można w nim projektować w tym samym czasie wszystkie pomieszczenia. Dzięki niemu można bez problemu stworzyć obiekty w wybranych wymiarach i umieścić je danym miejscu. Zaprojektowane wnętrze można później obejrzeć w trójwymiarowej wizualizacji.

Budownictwo mieszkaniowe 2019 – statystyki GUS

Ikea Home Planner

To aplikacja do projektowania kuchni, sypialni oraz biura. Program pobieramy ze strony producenta i instalujemy go na swoim komputerze. Niewątpliwym plusem aplikacji jest to, że posiada ona bardzo bogatą bazę produktów. Dodatkowo po zaprojektowaniu pomieszczenia otrzymujemy gotową wycenę wybranych mebli. Możemy je też wybrać z katalogu producenta.

TBS w Opolu buduje nowe osiedle

Google SketchUP

Bezpłatny program do projektowania wnętrz. Służy do tworzenia projektów za pomocą trójwymiarowych modeli. Pomoże nam skomponować ze sobą kolor ścian, wybrane meble i oświetlenie. Google SketchUP podpowie nam na przykład, czy lampa industrialna będzie pasować do szafki w stylu skandynawskim oraz z czego wykonać ścianę nad blatem w kuchni. Po skończonej pracy można jej efekty wyeksportować do kilku formatów takich jak JPG czy TIF.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz