24 czerwca 2021
zdjęcie do artykułu 3 najlepsze programy do aranżacji wnętrz

3 najlepsze programy do aranżacji wnętrz

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D to darmowy program do wizualizacji wnętrz, który pozwoli na zaprojektowanie całego mieszkania. Cechą Można w nim projektować w tym samym czasie wszystkie pomieszczenia. Dzięki niemu można bez problemu stworzyć obiekty w wybranych wymiarach i umieścić je danym miejscu. Zaprojektowane wnętrze można później obejrzeć w trójwymiarowej wizualizacji.

Budownictwo mieszkaniowe 2019 – statystyki GUS

Ikea Home Planner

To aplikacja do projektowania kuchni, sypialni oraz biura. Program pobieramy ze strony producenta i instalujemy go na swoim komputerze. Niewątpliwym plusem aplikacji jest to, że posiada ona bardzo bogatą bazę produktów. Dodatkowo po zaprojektowaniu pomieszczenia otrzymujemy gotową wycenę wybranych mebli. Możemy je też wybrać z katalogu producenta.

TBS w Opolu buduje nowe osiedle

Google SketchUP

Bezpłatny program do projektowania wnętrz. Służy do tworzenia projektów za pomocą trójwymiarowych modeli. Pomoże nam skomponować ze sobą kolor ścian, wybrane meble i oświetlenie. Google SketchUP podpowie nam na przykład, czy lampa industrialna będzie pasować do szafki w stylu skandynawskim oraz z czego wykonać ścianę nad blatem w kuchni. Po skończonej pracy można jej efekty wyeksportować do kilku formatów takich jak JPG czy TIF.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


CAPTCHA Image
Reload Image