25 maja 2024

LA PRAGA – NOWA INWESTYCJA NEXITY W WARSZAWIE

Kameralne osiedle La Praga od Nexity, powstające w samym sercu Pragi Północ, to miejsce stworzone z myślą o aktywnych uczestnikach życia kulturalnego Warszawy. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

Nexity nie zwalnia tempa — deweloper ogłosił rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w kolejnej inwestycji. La Praga, zlokalizowana przy ul. Radzymińskiej, docelowo składać się będzie z 2 budynków. W pierwszym z nich dostępne są 132 mieszkania: jedno-, dwu- i trzypokojowe, o niewielkim metrażu i funkcjonalnych układach. Kawalerki w inwestycji La Praga będą mieć powierzchnię już od 27 m2, największe mieszkania będą liczyć natomiast do 51 m2. W budynku znajdą się także boksy lokatorskie oraz podziemny parking. 

W dzielnicy regularnie przybywa nowych restauracji, klubów i klubokawiarni, stałym elementem życia kulturalnego i rozrywkowego są liczne muzea, teatry, galerie, a także Centrum Praskie Koneser. Potrzeby zakupowe można wygodnie zrealizować w Galerii Wileńskiej lub w licznych klimatycznych sklepikach i warsztatach rzemieślniczych, które na nowo definiują charakter dzielnicy. Bliskość linii metra M2, licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz Dworca Wschodniego umożliwiają szybki i komfortowy transport w każdy zakątek Warszawy. 

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu docenią zielone sąsiedztwo osiedla. Odległość między La Pragą i największymi parkami prawobrzeżnej Warszawy — Praskim oraz Skaryszewskim — wynosi ok. 1,5 km – to tylko 15 minut spacerem! 

Jesteś zainteresowany nieruchomościami na Pradze-Północ? Sprawdź oferty dostępne na portalu GetHome:

https://gethome.pl/nieruchomosci/na-sprzedaz/warszawa/praga-polnoc/

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz