20 czerwca 2024

Osiedle Enklawa Winogrady

We wrześniu zakończyły się wszystkie prace na inwestycji Enklawa Winogrady w Poznaniu. W ofercie znajdują się ostatnie mieszkania, a deweloper podkreśla sporo udogodnień, jak apartamentowe części wspólne wewnątrz budynków, z jasnymi, eleganckimi klatkami schodowym oraz pozostałe atuty, między innymi lokalizację w willowej części Winograd. 

Od marca 2019 do dziś

Prace przy inwestycji przy ulicy Czarna Rola w Poznaniu rozpoczęły się w marcu 2019.  Budowlańcy wykopali fundamenty pod wszystkie budynki, oznaczone literami A, B i C, przygotowali pierwsze ściany w podziemnej hali garażowej. Niemal w tym samym czasie nastąpiła premiera sprzedażowa, podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. Od tego czasu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu pracownicy budowlani wykonywali swoją pracę. Pierwotny harmonogram zakładał zakończenie robót wraz z IV kwartałem 2020, natomiast podczas 14 miesięcy udało się wiele prac przyspieszyć. Nie przeszkodziła nawet siła wyższa w postaci pandemii, która de facto zaskoczyła wiele firm. – Potrzebne były nowe rozwiązania, ale te znaleźliśmy. Zastosowaliśmy pracę zmianową i zorganizowaliśmy mniejsze grupy pracowników. Ponadto dzięki solidnym dostawcom wszystkie materiały były na czas – informuje Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Budynek A jest już w całości wykończony, trwają ostatnie drobne prace i poprawki. W części B zamontowano dach, wstawiono stolarkę okienną i ścianki działowe. Natomiast w budynku oznaczonym literą C w 70 procentach są przygotowane tynki w lokalach i częściach wspólnych. Kolejne prace w toku.

Warto podkreślić, że w ramach całego osiedla powstanie łącznie 120 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 126 m kw.  Do dyspozycji mieszkańców są 3 rowerownie, a także 2 lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w budynku A. Dla osób posiadających własny transport dostępne są liczne miejsca parkingowe w czterech podziemnych halach garażowych, a także 58 miejsc naziemnych. 

Biorąc pod uwagę skalę przedsięwzięcia, ale i liczbę różnych udogodnień, które należy przygotować dla mieszkańców, proces inwestycyjny przebiega sprawnie – podsumowuje przedstawiciel Enklawy Winogrady. 

Jesteś zainteresowany nowymi mieszkaniami w Poznaniu? Sprawdź ofertę dostępnych lokali na portalu RynekPierwotny.pl

https://rynekpierwotny.pl/s/nowe-mieszkania-poznan/

Wygoda w ciekawym otoczeniu

Udogodnienia, o których wspomina Krystian Cebulski z Enklawy Winogrady, to dziś wartość dodana, która znacznie wpływa na zadowolenie mieszkańców. Klient poszukujący własnego M ma spory wybór, także biorąc pod uwagę Poznań, jeden z kilku najmocniejszych rynków deweloperskich. Winogrady to jedna z najpopularniejszych lokalizacji i przeżywa swój rozkwit. – Niedaleko naszej inwestycji, od ulicy Czarna Rola jest okolica willowa, o niskiej zabudowie jednorodzinnej. Z drugiej strony, widzimy Rondo Solidarności, przy którym położone są przystanki komunikacji miejskiej. Ponadto wystarczy kilkanaście minut, by znaleźć się w Parku Cytadela lub na Sołaczu, skąd możemy trafić nad Jezioro Rusałkę. Dobraliśmy lokalizację inwestycji w sposób bardzo przemyślany – ocenia Krystian Cebulski. Przyjeżdżając do domu, mieszkańcy nie będą musieli obawiać się, gdzie zostawić swoje auto. Jesteśmy w popularnej części Poznania, natomiast inwestycja Enklawa Winogrady zapewnia aż 192 miejsca parkingowe, w tym 134 w czterech podziemnych halach garażowych. – Aktualnie proponujemy rabat 5000 zł brutto na miejsce w hali garażowej – informuje Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Ponadto wchodząc do jednego z trzech budynków mieszkalnych, zetkniemy się z apartamentowym wykończeniem części wspólnych i eleganckimi ramami do drzwi wejściowych każdego mieszkania. Projekt Enklawa Winogrady zakłada także propozycje nieszablonowe, w tym między innymi mieszkania duże. Dostępny jest apartament 120 m kw., dla którego w cenie jest przewidziany taras ponad 60 m kw., dwa balkony oraz pomieszczenie gospodarcze w hali garażowej 12 m kw. Aktualnie blisko 70 procent wszystkich lokali już znalazło swoich nabywców. Dostępne są powierzchnie 48 – 126 m kw. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz