20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu mieszkanie plus kraków

Mieszkanie Plus w Krakowie – osiedle powstaje na Klinach

Pierwszy z budynków, powstających w ramach osiedla mieszkaniowego przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, osiągnął już niemal pełną wysokość. Inwestycja jest realizowana przez spółkę Bartla Development i PFR Nieruchomości w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Inwestycja ma być gotowa na jesień 2021 roku.

Więcej inwestycji w Krakowie – nowoczesny, funkcjonalny budynek przy ulicy Długosza 4 to nowa propozycja od Idea Development

Osiedle powstające przy ul. Anny Szwed- Śniadowskiej będzie składało się z ośmiu bloków mieszczących 481 mieszkań. Każdy z budynków będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne i jedną podziemną, w której znajdą się zamknięte garaże i komórki lokatorskie.

Najsłynniejsi architekci świata – TOP 5

Krakowska inwestycja spółki PFR Nieruchomości to oferta skierowana głównie do rodzin, dlatego w krakowskiej inwestycji zaprojektowano najwięcej mieszkań dwu i trzypokojowych, które stanowią ponad 90 proc. wszystkich lokali mieszkalnych. Najmniejszy udział w całej puli mieszkań będą miały kawalerki, których powstanie zaledwie 7.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz