20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu Nexity Golden Space

Nexity buduje na warszawskich Włochach

Na granicy warszawskich Włoch i Ochoty powstanie Golden Space – nowa inwestycja mieszkaniowa z portfolio firmy Nexity. Prace budowlane mają rozpocząć się w I kwartale tego roku, ale sprzedaż lokali już ruszyła.

Kameralny, 5-cio kondygnacyjny budynek pomieści 117 mieszkań, o powierzchni od 27 do 65 mkw. Starannie przemyślane przestrzenie od 1 do 3 pokojowych, zostaną wyposażone w balkony, natomiast do lokali na parterze będą przynależeć ogródki. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji naziemne miejsca postojowe, jednokondygnacyjny garaż podziemny, w którym przewidziano miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Planujesz zamieszkać na warszawskich Włochach? Dowiedz się więcej o Belvedere Development, firmie, która realizuje projekty mieszkaniowe na Włochach.

Elegancka bryła budynku zostanie opleciona galeriami balkonów z balustradami w kolorze starego złota. Połączenie z tradycyjnymi materiałami wykończenia elewacji wyróżni budynek na tle otoczenia i nada mu wyjątkowego, nowoczesnego wymiaru. Części wspólne osiedla zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom. Klimatyczne oświetlenie oraz roślinność stworzą przemyślaną i przyjazną do życia enklawę.

Rozpoczęcie budowy Golden Space zaplanowano na I kwartał 2020 roku, zakończenie budowy inwestycji przewidziane jest na IV kwartał 2021 roku. Za opracowanie projektu architektonicznego odpowiada Studio architektoniczne BDMA.

Park handlowy powstanie w Radzyminie

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz