1 marca 2024
zdjęcie do artykułu park handlowy w Radzyminie

Park handlowy powstanie w Radzyminie

Grupa REB nabyła grunt przy markecie LIDL w Radzyminie z przeznaczeniem pod park handlowy. Nowy obiekt powstanie przy ul. Jana Pawła II.

Radzymin jako satelita Warszawy jest ciekawą opcją dla inwestorów, zarówno prywatnych, jak i planujących budowę obiektów komercyjnych. Projekt Grupy REB nie jest tutaj jedyny, ale z pewnością bardzo znaczący dla rozwoju miejscowości.

Szukasz mieszkania w Warszawie? Satelickie miejscowości stolicy to warta rozważenia opcja. Sprawdź naszą ofertę nieruchomości do wynajęcia w Radzyminie na Gethome.pl.

W Radzyminie na działce o powierzchni ok. 5,3 tys. mkw. powstanie obiekt, który dostarczy blisko 2 tys. mkw. powierzchni handlowej. Zakończyły się już prace nad koncepcją obiektu, trwają prace projektowe i proces komercjalizacji. Termin oddania obiektu do użytku planowany jest na koniec 2020 roku.

Park handlowy powstanie przy jednej z głównych miejskich arterii, w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego Lidl. Oferty handlowe najemców parku handlowego i operatora spożywczego będą się wzajemnie uzupełniać. Za projekt odpowiada biuro projektowe ATG Tomasz Gałuszko.

Napollo wybuduje N-Park w Gorzowie

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz