25 maja 2024
zdjęcie do artykułu oliwkowa park gdańsk

Oliwkowa Park – enklawa w Gdańsku

Inwestycja Oliwkowa Park to enklawa domów jednorodzinnych położonych w spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta. Projekt osiedla wyróżnia nowoczesna stylistyka. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostały domy w zabudowie bliźniaczej o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Z pewnością zapewnią komfort kilkuosobowej rodzinie. Wydzielone ogrody pozwolą cieszyć się dodatkową przestrzenią na świeżym powietrzu. Energooszczędne technologie, wykorzystane w procesie budowy domów, zapewnią inwestorom obniżenie kosztów użytkowania.

Nowe mieszkania w Gdańsku w Jasieniu to wymarzona opcja zarówno dla prywatnych właścicieli, jak również inwestorów

Osiedle Oliwkowa Park jest znakomicie zlokalizowane blisko tętniącego życiem centrum Gdańska, a jednocześnie pozwala rozkoszować się malowniczą scenerią podczas spacerów. Rozbudowana architektura krajobrazu została przemyślana i zaplanowana tak, aby zapewniała poczucie relaksu. Wystarczy jednak kilka minut, aby mieć do dyspozycji pełną infrastrukturę w postaci centrum handlowego, punktów usługowych i nowoczesnej szkoły. Dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji w szybkim czasie można dostać się do głównych dzielnic Gdańska. Pragnienie ciszy i kontaktu z naturą nie musi już konkurować z bliskością do pracy lub przedszkola.

Czy warto zamieszkać na Jasieniu? Jest to bardzo atrakcyjna dzielnica Gdańska – zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i osób, które szukają ciszy i spokoju. Brakuje tu wad dużego miasta – zakorkowania, zatłoczenia i wszechobecnego smogu. W stosunkowo bliskiej odległości od centrum można cieszyć się spokojną okolicą. Jasień jest również dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Gdańska.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz