21 lipca 2024
zdjęcie do artykuły długa reda pepper house

Długa (Pepper House) – nowe oblicze Redy

Długa to nowoczesne osiedle o niskiej zabudowie, zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy przy ul. Długiej. Nowoczesna architektura i niepowtarzalny charakter zabudowy wyróżnia inwestycję na tle otoczenia. Mieszczące się w nich nowe mieszkania, stworzone zostały w przemyślany i spójny sposób, zapewniający przyszłym użytkownikom maksymalny komfort.

Długa – standard Smart House

Osiedle Długa to zespół przestronnych budynków o estetycznej formie dopełnionej szkłem, przez co projekt wpisuje się w najnowsze  trendy architektury użytkowej. Jego niepowtarzalnym atutem są duże okna, balkony i tarasy zapewniające optymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Wszystkie budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Dodatkowo na etapie budowy zaoferowano możliwość instalacji systemu inteligentnego zarządzania domem SMART HOME. Obejmuje to zarówno systemy oświetlenia, ogrzewania oraz alarmowe, dbające o bezpieczeństwo mieszkańców, jak i sterujące żaluzjami, czy bramą do garażu.

Nowe mieszkania w Redzie – największy wybór nadmorskich, stylowych nieruchomości znajdziesz na Rynku Pierwotnym

Dlaczego warto zamieszkać w Redzie? Jest to spokojne, urokliwe miasto, zamieszkane przez odrobinę ponad 22 tys. ludzi. Wraz z Rumią i Wejherowem tworzy Małe Trójmiasto Kaszubskie, które całkiem nieźle sobie radzi – szybko się rozwija, wykorzystuje fundusze unijne i ściśle współpracuje. Miasto jest dobrze skomunikowane z Gdańskiem, Sopotem i Gdynią, toteż na uczelnię, do pracy, czy na weekendową imprezę dotrzeć można bez problemu samochodem dwupasmową drogą główną.

Niedaleko stąd też na Półwysep Helski. Amatorzy wycieczek rowerowych dotrą tam w niecałe pół godziny, a podróż samochodem zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Zwolennicy odpoczynku statycznego mają blisko plażę w Rewie, a eksploratorzy lokalnego folkloru – wszystkie mniej znane nadmorskie miejscowości, oferujące wiele nietuzinkowych atrakcji.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz