20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu Osiedle Przy Jeziorach Poznań

Osiedle Przy Jeziorach – nowy projekt More Place

W otoczeniu trzech jezior, Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego, w północno-zachodniej części Poznania, powstaje Osiedle Przy Jeziorach. Docelowo składać się będzie z 28 budynków 2-lokalowych, parterowych i parterowych z poddaszem. Domy wyróżniają się dużymi ogrodami do 535 mkw.

Domy w Poznaniu (zobacz na Gethome.pl) na Osiedlu Przy Jeziorach, realizowane są w zabudowie bliźniaczej, o metrażach 109,4 – 112,2 mkw. Do każdego z nich przynależy przestronny ogród do 535 mkw. Wnętrze domów na dwóch kondygnacjach, składa się z parteru z salonem, aneksem kuchennym z możliwością zabudowania oraz 1 lub 2 pokojami w zależności od układu. Natomiast piętro, to kolejne dwie sypialnie, łazienka, garderoba oraz oddzielne pomieszczenie na pralnię z suszarnią. Zaproponowany układ pomieszczeń można zaaranżować według własnych potrzeb.

Klienci mogą także skorzystać z dodatkowych pakietów wyposażenia domu i ogrodu, między innymi: systemu instalacji fotowoltaicznej, instalacji inteligentnego domu czy systemu automatycznego nawadniania ogrodu. Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. – Jeszcze przed zakończeniem budowy, połowa domów z pierwszego etapu realizacji Osiedla Przy Jeziorach została zarezerwowana. – potwierdza Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.  

Okolica, w której chce się mieszkać

Osiedle Przy Jeziorach wzbudza zainteresowanie nie tylko funkcjonalnym projektem dwukondygnacyjnego domu, przestronnymi ogrodami czy atrakcyjną promocją, ale także otoczeniem jezior, lasu i obszernych terenów do rekreacji i sportu, w najbliższej okolicy. Pobliskie plaże z dobrze zagospodarowaną infrastrukturą rekreacyjną, nad brzegami jezior Kierskiego i Strzeszyńskiego oraz ścieżki pieszo-rowerowe, to zalety dla osób ceniących bliskość natury oraz aktywność na świeżym powietrzu.

Sprawdź: Mieszkania pod Poznaniem – Osiedle Nowa Murowana

Malownicza okolica łączy w sobie także to, co potrzebne do codziennego życia: bliskość placówek oświatowych oraz punktów handlowych i usługowych. Natomiast do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest zaledwie 10 minut drogi na pieszo. Kursuje stąd linia autobusowa nr 195, którą można dotrzeć do plaży miejskiej w Strzeszynku, w okolice Parku Sołackiego i dalej do pętli Ogrody. A dojazd do centrum Poznania zajmuje około 20 minut. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz