20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu piątkowska 103 poznań

Piątkowska 103 – dobry adres na start

Inwestycje deweloperskie nie zwalniają tempa. Popyt na mieszkania cały czas rośnie, a Polacy poszukują coraz to nowych rozwiązań, które będą odpowiedzią na ich różnorodne potrzeby. Niezależnie od tego, pozostaje jedna niezmiennie od lat popularna kwestia, czyli metraż, jaki najchętniej wybierają potencjalni klienci: oscyluje on w granicach 30-57 m kw. Na to rozwiązanie postawiła firma Quadro Development, czyli inwestor Piątkowskiej 103.

Przed wyborem odpowiedniego dla nas projektu długo zastanawialiśmy się, jakie metraże powinny wypełnić inwestycję Piątkowska 103. Zdecydowaliśmy, że najbardziej odpowiednie będą przestrzenie do 56-57 m kw., bowiem dają one dużo możliwości aranżacyjnych naszej głównej grupie docelowej, czyli osobom wkraczającym w dorosłość i zakładającym rodziny lub z małymi dziećmi – podkreśla Marek Smogór reprezentujący Quadro Development. Tego rodzaju mieszkania mają wiele zalet. Pozwalają na realne utrzymanie własnego „M” ludziom w młodym wieku, a to zawsze bywa sporym wyzwaniem dla rozpoczynających swoją przygodę z życiem w pełni „na własną rękę”. Ponoszone koszty związane z jego eksploatacją zawsze będą łatwe do przewidzenia oraz zmieszczą się w budżecie osób młodych. 

Nasza inwestycja jest również atrakcyjna dla rozpoczynających swoją rodzicielską przygodę, bowiem walorem Piątkowskiej 103 jest jej kameralny charakter. Rodzice cenią ciche, spokojne okolice, które sprzyjają rozwojowi maluchów. W pobliżu znajdują się także tereny zielone, m.in. Cytadela, czy Park Sołacki z zagospodarowanymi placami zabaw, co pozwoli na aktywne spędzanie czasu przez rodziny. Te dwa najpiękniejsze parki znajdują się zaledwie 1,5 km od Piątkowskiej 103 – zapewnia przedstawiciel firmy, Marek Smogór.

Dodatkowo położenie inwestycji tuż przy ul. Piątkowskiej gwarantuje łatwy dojazd do pobliskiego kampusu Morasko, Uniwersytetu Przyrodniczego, a także innych uczelni wyższych. Łatwo stąd dostać się do licznych centrów handlowych, restauracji w centrum Poznania ze względu na bliskość tramwajów i liczną siatkę połączeń autobusowych. Jest to dużym autem dla kolejnej grupy klientów – studentów bądź osób poszukujących mieszkania inwestycyjnego. Dla nich Quadro Development przygotował dedykowaną ofertę kawalerek o powierzchni od 27 m kw. oraz mieszkań dwupokojowych do 35 m kw.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz