14 kwietnia 2024
zdjęcie do artykułu Rodzinne Podolany Poznań

Rodzinne Podolany z pakietem korzyści

Wyjątkowa architektura, sąsiedztwo zieleni, dogodna komunikacja oraz atrakcyjne pakiety – to wszystko zapewni osiedle Rodzinne Podolany od Sky Investments.

Zakup domu czy mieszkania to duże przedsięwzięcie organizacyjne, ale przede wszystkim finansowe.  Sky Investments wychodzi naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów oferując im dodatkowe udogodnienia. – Na osiedlu Rodzinne Podolany przygotowaliśmy specjalną promocję dla osób, które zdecydują się na zakup domu z ogrodem w szeregu E lub G. Podpisując umowę deweloperską do końca 2019 roku, otrzymają w prezencie PAKIET STRYCH o wartości 5000 zł/brutto – mówi Agnieszka Jałoszyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments. Deweloper we współpracy z Leroy Merlin przygotował również specjalną ofertę „Mieszkanie Marzeń” – 10% rabatu na zakupy, indywidualna wizualizacja 3D kuchni lub łazienki za symboliczny 1 grosz, pomoc w kosztorysie oraz organizacji transportu materiałów. To wszystko otrzymają nasi Klienci w wybranych sklepach Leroy Merlin – mówi Agnieszka Jałoszyńska.

Czym jest mieszkanie bezczynszowe i czy warto je kupić?

To jednak nie koniec korzyści wynikających z zakupu domu bądź mieszkania przy ulicy Heleny Rzepeckiej. – Zdajemy sobie także sprawę, że przeprowadzka do nowego domu to bardzo ważny moment w życiu. Aby ułatwić tę drogę naszym Klientom, rekomendujemy współpracę z firmą Tanio Pod Klucz, dzięki której, będą mogli zaoszczędzić czas na wyborze materiałów czy ekipy wykończeniowej. Dodatkowo na wszystkie materiały oraz wykonaną pracę nasz partner udziela 3-letniej gwarancji – podsumowuje przedstawicielka biura Sky Investments.  

Inwestycja na poznańskich Podolanach powstaje etapami. 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. zostanie oddane w ręce klientów w październiku 2020 roku. We wszystkich lokalach oferowany jest nie tylko przestronny ogród ale również poddasze nieużytkowe, którego wykończenie aktualnie objęte jest promocją. Ponadto do każdego domu przypisane są dwa miejsca postojowe. W ofercie dewelopera pozostało również ostatnie 10 dwupoziomowych mieszkań o powierzchni 76 oraz 79 mkw., w których zaprojektowano salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienkę, toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo każdy lokal będzie posiadać poddasze nieużytkowe, przestronny taras na dachu oraz miejsce postojowe. Mieszkania będą gotowe do odbioru w maju 2020 roku.

Moda na kompaktowe mieszkania – przeczytaj więcej na Relist.pl

Inwestycja spełni oczekiwania rodzin z dziećmi, które poszukują przestronnego lokum w spokojnej lokalizacji na terenie Poznania. Bliskość placówek edukacyjnych, sklepów, terenów zielonych, które oferuje Rusałka czy Jezioro Strzeszyńskie przełożą się na wysoki komfort mieszkańców. Natomiast przystanek autobusowy znajdujący się 5 min od inwestycji zapewni szybki dojazd do centrum miasta. Inwestor zaplanował także: drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz