25 maja 2024
zdjęcie do artykułu Śródka Odnowa Poznań

Śródka OdNowa 2 – mieszkania szyte na miarę

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu. Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców.  

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum. – Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. 

Małe “M” to dobry wybór zarówno do celów prywatnych, jak również pod inwestycję. Sprawdź ofertę nowych mieszkań w Poznaniu.

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki). – Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak. Ceny zaczynają się od 7100 zł brutto / m kw.

Coraz częściej wynajmujemy nowe mieszkania – dowiedz się więcej

Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 m kw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021. 

Deweloper Grupa Partner przygotowuje też zupełnie nową inwestycję, Jarochowskiego 81 na poznańskim Grunwaldzie. Do dyspozycji klientów będzie 28 lokali w budynku wielorodzinnym, o powierzchni od 30 do 132 m kw. Rozpoczęła się już sprzedaż mieszkań. 

Oceń ten artykuł!

One thought on “Śródka OdNowa 2 – mieszkania szyte na miarę

  1. Niestety, nie jestem do końca zadowolona. Deweloperowi zdarzają się opóźnienia na inwestycjach, nie najlepszy kontakt z biurem klienta, pojawiło się kilka usterek.
    Pozdrawiam
    Mieszkaniec Śródka od Nowa 1

Dodaj komentarz