20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu inwestycje w Radomiu

TG Park buduje w Radomiu

Przy ulicy Żółkiewskiego w Radomiu powstaje cały kompleks obiektów przemysłowych budowanych przez spółkę TG Park. Pierwszą halę już zbudowano i zagospodarowano, a cały projekt zakłada budowę zespołu magazynowego i magazynowo-produkcyjnego składającego się z czterech hal o łącznej powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych. W planach dodatkowo są jeszcze dwa biurowce.

Nowa inwestycja wyraźnie potwierdza zapotrzebowanie na nowe obiekty przemysłowe w Radomiu, w szczególności uniwersalne hale, które mogą być przystosowane do bardzo różnej działalności produkcyjnej, albo magazynowej. Chodzi o to, że wiele firm nie chce budować własnych obiektów i angażować się w kosztowne inwestycji, wystarcza im możliwość wieloletniej dzierżawy gotowych już obiektów, albo nawet części obiektów.

Deweloperom brakuje działek pod budowę – dowiedz się więcej

TG Park zbudował już przy ulicy Żółkiewskiego pierwszą halę o powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych, która w 100 procentach została zagospodarowana przez nowych najemców. Użytkownikami są firmy z branży tytoniowej i lekkiej produkcji. W najbliższym czasie przy ulicy Żółkiewskiego ma urosnąć cały kompleks obiektów. Zbudowane będą one na działkach, które sąsiadują z terenami radomskiej podstrefy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i należą do tak zwanej Radomskiej Strefy Gospodarczej.

Mieszkania w Lublinie – gdzie budują deweloperzy?

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz