21 lipca 2024
zdjęcie do artykułu ursus centralny warszawa

Ursus Centralny – miasteczko w mieście

Największy projekt realizowany przez Ronson Development wszedł w kolejną fazę. Po ogromnym sukcesie sprzedażowym pierwszego etapu osiedla Ursus Centralny, spółka wprowadziła do oferty kolejnych 250 lokali. Przedsprzedaż, w której dwupokojowe mieszkanie można było kupić już za 318 tys. zł, trwała do 8 grudnia i stanowiła dobrą okazję dla osób, które nie zdążyły upolować wymarzonego M w pierwszym etapie inwestycji – w ciągu niecałych 6 miesięcy od startu budowy 80% spośród 138 oferowanych lokali zostało już bowiem sprzedanych lub zarezerwowanych.

Samowystarczalne osiedle Ursus Centralny z wewnętrznym bulwarem pełnym atrakcji dla mieszkańców będzie docelowo liczyć około 1600 mieszkań. Zdecydowaną większość oferty stanowią lokale 2-pokojowe o powierzchniach od 38 do ponad 50 m2 oraz 3-pokojowe od 53 do 72 m2. W drugim etapie osiedla oferta obejmuje też 7 lokali 4-pokojowych o metrażach do 88 m2. Uruchomienie drugiego etapu inwestycji to dobra wiadomość szczególnie dla osób poszukujących kompaktowego mieszkania 2-pokojowego, ponieważ takie lokale w pierwszej fazie Ursusa Centralnego błyskawicznie zniknęły z oferty. 

Ogromne zainteresowanie mieszkaniami dwupokojowymi w Ursusie Centralnym potwierdza tylko, że jest to idealne osiedle dla osób szukających swojego pierwszego lokum. Ta inwestycja łączy atrakcyjną cenę z bardzo wygodną lokalizacją świetnie skomunikowaną z centrum Warszawy – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Klienci, którzy już zdecydowali się na zakup mieszkań w Ursusie Centralnym, doceniają bliskość stacji kolejki Warszawa Ursus, która znajduje się 500 m od osiedla, a także chwalą położenie inwestycji na przeciwko pierwszego w stolicy EKOparku z naturalnym placem zabaw, ścieżkami edukacyjnymi, ekologicznym oświetleniem i mnóstwem zieleni.

Wszystko, co potrzebne na co dzień

Ursus Centralny zlokalizowany jest przy ul. Gierdziejewskiego – w części dzielnicy Warszawy, która zyskuje właśnie nowe oblicze. Osiedle Ronson Development w znaczący sposób przyczyni się do zbudowania nowej tkanki miejskiej na terenach z przemysłową przeszłością. Mieszkańcy będą mogli większość codziennych spraw załatwić w pobliżu domu. Pomoże w tym bogata oferta sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych. W osiedle wkomponowany będzie także bulwar z atrakcjami dla dzieci i dorosłych – wodnym placem zabaw, amfiteatrem, siłownią plenerową, strefą gier i relaksu. Na terenie inwestycji powstanie także kompleks szkolno-edukacyjny.

W odległości spaceru od Ursusa Centralnego znajdują się także supermarkety spożywcze, placówki edukacyjne i tereny rekreacyjne. W ciągu kilku minut dojechać można także do centrum handlowego Factory.

Ursus coraz popularniejszy

Jak pokazują dane firmy JLL, Ursus błyskawicznie zyskuje na popularności wśród klientów. Dzielnica ta, choć niewielka, znalazła się w pierwszej piątce, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych mieszkań w Warszawie w trzecim kwartale 2019 r. Lokale wprowadzone na rynek znajdują tu nabywców średnio w ciągu dwóch kwartałów, czyli szybciej niż w tak popularnych dzielnicach, jak Wola i Białołęka. 

Jesteśmy przekonani, że Ursus ma wielki potencjał, co pokazał sukces sprzedaży pierwszego etapu Ursusa Centralnego. Kolejny etap jest niecierpliwie wyczekiwany przez klientów, dlatego spodziewamy się świetnych wyników sprzedażowych także tym razem – podsumowuje Andrzej Gutowski.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz