20 czerwca 2024
zdjęcie do artykułu zendo wilanów

Zendo Wilanów – za projekt odpowiada Grupa Plus Architekci

Pracownia Grupa Plus Architekci odpowiada za projekt Zendo Wilanów oparty na idei przyjaznej, kameralnej przestrzeni. Możliwość zamieszkania w jednym z kilku unikatowych domów w ramach wspólnoty osiedlowej to wciąż fenomen na polskim rynku nieruchomości.

Za realizację inwestycji odpowiada Hype Development, który wkracza na rynek domów premium, czerpiąc z doświadczenia wspólników działających na rynku nieruchomości od lat. Deweloper stawia na architekturę w wysokim standardzie i bezpieczne rozwiązania w procesie zakupu domu. Projekt osiedla w dzielnicy Wilanów powstał natomiast w utytułowanej pracowni Grupa Plus Architekci.

W Płocku powstaje blok z mieszkaniami dla seniorów

Przyszli mieszkańcy dostaną możliwość wyboru kształtu bryły, rodzaju elewacji, a także rozkładu pomieszczeń i metrażu od 254 do 288 m2. Tym, co łączy wszystkie domy, jest nowoczesna architektura, nasłonecznienie działek, kameralność układu oraz spójny charakter całego osiedla. Wnętrza wyposażone są w otwarty, dobrze doświetlony parter i piętro obejmujące trzy lub cztery sypialnie, z osobną pralnią i dużą garderobą. Rozmieszczenie tarasów wokół domu ma umożliwić korzystanie z nich w różnych porach dnia i roku, zależnie od preferencji domowników czy temperatury na zewnątrz.

Poszukujesz firmy zajmującej się architekturą wnętrz?

Poznaj oferty firm zajmujących się architekturą wnętrz w Warszawie -> https://rynekpierwotny.pl/architekt/warszawa/

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz