25 maja 2024

Debiutuje projekt Radosna IV

Wystartował projekt Radosna IV w podpoznańskim Zalasewie. Spółka Agrobex rozpoczęła budowę oraz sprzedaż mieszkań z pierwszego budynku, w ramach którego powstaną 52 lokale.

Radosna IV to kontynuacja projektu mieszkaniowego realizowana przez Agrobex na terenie podpoznańskiego Zalasewa. Obecnie trwają pracę przy kolejnym etapie, który będzie się składał z 4 trzypiętrowych budynków o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle. Budowa pierwszego z nich już się rozpoczęła, a planowane zakończenie to III kwartał 2021 roku. Do sprzedaży trafiło 52 funkcjonalnych mieszkań. Klienci do wyboru mają lokale, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 40,19 do 68,94 mkw. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach ciekawie wykończone balkony. Co istotne, do dyspozycji mieszkańców będą również windy oraz komórki lokatorskie. Nie zabraknie również miejsc postojowych dla wszystkich zmotoryzowanych oraz placu zabaw dla najmłodszych. Deweloper proponuje także możliwość wykończenia mieszkań „Pod Klucz” w dwóch pakietach – Idea i Perfect.  W ramach każdego z pakietów istnieje możliwość wyboru gamy materiałów w trzech różnych kompozycjach. 

Inwestycja Radosna IV to kontynuacja cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem naszego projektu mieszkaniowego w podpoznańskim Zalasewie. To także zróżnicowanie proponowanych mieszkań oraz przystępna cena. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. 

Jesteś zainteresowany nieruchomościami w Poznaniu? Sprawdź oferty dostępne na portalu RynekPierwotny.pl : https://rynekpierwotny.pl/

Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania (kilka dróg dojazdowych) oraz bardzo dobrze rozwinięta komunikacja publiczna gminy Swarzędz. Działają również autobusowe linie poznańskie. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo – usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Dino). Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe, bowiem kilka minut od inwestycji znajduje się nowa szkoła podstawowa, przedszkole oraz kluby malucha. Natomiast miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu tereny zielone i rekreacyjne, a w okolicy pływalnię, kluby fitness, boiska sportowe oraz ścieżki pieszo-rowerowe. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz