25 maja 2024
zdjęcie do artykułu HRE Investments

HRE Investments buduje w oparciu o prefabrykaty

HRE Investment sukcesywnie realizuje kolejne projekty w których wykorzystuje prefabrykaty. W portfolio firmy znajdują się już dwie inwestycje realizowane w oparciu o łatwo dostępne materiały. Pierwsza z nich powstaje w nadmorskiej Rumi, a druga w Opolu. W planach są kolejne.

Łącznie od lutego do połowy roku HRE Investments wprowadziło i wprowadzi do oferty i realizacji 1500 nowych mieszkań, a do końca roku kolejne 1800, przekraczając początkowe założenia minimum 3 tys mieszkań w ofercie w 2020. Jednocześnie trwają intensywne prace nad kolejnymi projektami na kilkanaście tysięcy mieszkań w kolejnych latach.

Samowola budowlana – czym jest?

Inwestycja w budownictwo oparte na prefabrykatach to krok HRE Investments w stronę innowacyjnych rozwiązań gwarantujących maksymalne skrócenie czasu realizacji kolejnych zadań na rynku nieruchomości. Firma zachowuje przy tym najwyższe standardy jakości oraz wykorzystuje wysokorozwinięte technologie.

Jeszcze w tym roku na rynek trafią mieszkania na sprzedaż w Rumi (sprawdź na Gethome.pl) oferowane przez North Star Development, dewelopera należącego do grupy HREI. Formeli 17 to pierwsza realizacja inwestora z wykorzystaniem prefabrykatów z bydgoskiej fabryki Baumat, w której kontrolny pakiet udziałów spółka HREI nabyła w ubiegłym roku. Docelowo w Rumi stanąć ma 8 budynków wielorodzinnych z 248 lokalami mieszkalnymi.

Lublin: plany inwestycyjne na 2020 rok

Nie spowalniają również prace w Pruszczu Gdańskim, gdzie sukcesywnie pnie się do góry inwestycja Sikorskiego 36. Właśnie ruszył drugi etap budowy realizowanej przez North Star Development. Na całość realizacji składają się trzy czteropiętrowe budynki, z których pierwszy będzie gotowy do zamieszkana z początkiem IV kwartału tego roku. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz