25 maja 2024
zdjęcie do artykułu Origin Gdynia

Origin Investments realizuje projekt na Pomorzu

Pod Gdynią powstanie kompleks hotelowo-rehabilitacyjny dla seniorów – Origin Polska. To trzeci projekt spółki Origin Investments.

Na działce zlokalizowanej w Mechelinkach powstanie, w technologii modułowej, kompleks obejmujący między innymi 70-pokojowy hotel rehabilitacyjny z ponad tysiącem metrów kwadratowych powierzchni rehabilitacji i terapii, w tym basenem aqua-fitness.

Dom z ogrodem na kameralnym osiedlu w samym sercu modernistycznej Gdyni – dowiedz się więcej o inwestycji Mirasol.

Nie jest to pierwszy projekt senioralny Origin Investments. W Otwocku pod Warszawą od ponad roku działa Centrum Origin Otwock, a wkrótce otworzy się Centrum Origin Kraków.

Osiedle Przyzba-Zalesie w Krakowie – wkrótce II etap

Liczymy na długoterminową współpracę z firmą Pekabex, tak przy budowie kompleksu w Mechelinkach jak i w następnych planowanych inwestycjach. – mówi Kristof Jacunski, współzałożyciel i dyrektor generalny Origin Polska i Origin Investments. – Jesteśmy szczególnie entuzjastycznie nastawieni na rozwój kompleksów Serwisowanych Mieszkań Senioralnych (SMS), gdyż model ten sprawdził się na świecie, dając seniorom możliwość aktywnego, zdrowego, bezpiecznego i pozbawionego codziennych trosk życia.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz