7 maja 2021
zdjęcie do artykułu nowe wieżowce powstają w Świnoujściu

Kolejne wysokościowce powstaną w centrum Świnoujścia

Świnoujście należy do najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Jest również jedynym z nich, położonym na kilkudziesięciu wyspach. Z jednej strony jest ono ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej, a z drugiej bardzo popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną, która przyciąga setki gości z kraju i zagranicy. Jest to miejsce, w którym wiele osób chętnie kupuje mieszkanie na wynajem, ale również z przeznaczeniem prywatnym.

Polskie wybrzeże ma wiele walorów i warto tam zamieszkać. Rozważasz to? Sprawdź naszą ofertę mieszkań na sprzedaż w Świnoujściu.

Świnoujście słynie z nowoczesnej architektury. Wydawało się, że postawieniu 14-kondygnacyjnego Platan Tower przy ul. Wojska Polskiego nie ma już miejsca w centrum miasta na kolejne wysokościowce. Jednak w 2022 roku w sąsiedztwie powstaną dwa 12-piętrowe wieżowce. Inwestycja o nazwie Sun Towers zostanie wkomponowana w niezagospodarowany teren w kwartale ulic Wyspiańskiego, Matejki, Konstytucji 3 Maja i Niedziałkowskiego. Jak zapewnia inwestor, domy mają mieć niepowtarzalną architekturę, charakteryzującą się lekką, zaokrągloną bryłą, nawiązującą do nadmorskich fal. 

Apartamentowiec z widokiem na Kielce powstaje przy Kadzielni

W obiektach powstanie prawie 240 mieszkań, od niewielkich kawalerek po 190 m penthouse’y ze stumetrowymi tarasami na ostatnich piętrach, do których prowadzić będą specjalne VIP-windy. Przy domach powstanie plac zabaw dla dzieci oraz inne elementy małej architektury.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


CAPTCHA Image
Reload Image