25 maja 2024
zdjęcie do artykułu Wiślane Tarasy Grzegórzki

Na Grzegórzkach powstają kolejne osiedla

Grzegórzki to dzielnica położona w centralnej części Krakowa, przez co zajmuje poczesne miejsce na mapie inwestycyjnej deweloperów. Zamieszkuje tam również coraz większa liczba krakowian, skuszona dobrą lokalizacją i wysokim poziomem bezpieczeństwa tej dzielnicy. Jest to również miejsce, z którego wszędzie mają blisko, czy chodzi o dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, czy do rozrywek miejskich. A co buduje się na Grzegórzkach.

TG Park buduje w Radomiu – dowiedz się więcej o inwestycji

W 2019 roku rozpoczęła się zabudowa działek po dawnej fabryce Zieleniewskiego przy ul Grzegórzeckiej. Po pierwszym etapie budowy osiedla apartamentowców “Wiślane Tarasy”, powstaje kolejne – “Wiślane tarasy 2.0”. Tym samym Grzegórzki, dawna dzielnica fabryczna i magazynowa, zmienia swoje oblicze.

Grzegórzki to idealne miejsce do zamieszkania dla całej rodziny. Znajdują się tutaj tak kameralne inwestycje jak Rezydencja Jaworskiego.

Inwestor zapewnia że nowe osiedle będzie zieloną i nowoczesną enklawą w centrum miasta. Nie należy jednak zapominać, że tak duże osiedle generować będzie znacznie większy ruch lokalny na wąskiej ulicy Grzegórzeckiej i alei Pokoju.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz