7 maja 2021
zdjęcie do artykułu Strefa Bielany mieszkania

Strefa Bielany – nowa inwestycja Kompanii Domowej

Na warszawskich Bielanach trwa budowa kameralnej inwestycji dewelopera Kompania Domowa – Strefa Bielany.

Bielany to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, co sprawia, że przyciąga wiele osób pragnących zamieszkać w otoczeniu parków i jednocześnie mieć dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Mimo, że architektura Bielan jest bardzo zróżnicowana, pomysłowi projektanci zawsze znajdą miejsce, żeby realizować swoje pomysły. Tak właśnie jest z nową, kameralną inwestycją Kompanii Domowej.

Myślisz o zamieszkaniu w Warszawie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji w spokojnej dzielnicy? Sprawdź naszą ofertę domów na sprzedaż w Warszawie na Bielanach.

Siedmiopiętrowy budynek będzie posiadał 56, bardzo ustawnych i przemyślanych pod względem rozkładu, mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych, funkcjonalnych i doskonale doświetlonych, dzięki zastosowaniu horyzontalnych okien. Do dyspozycji mieszkańców będzie dwukondygnacyjny garaż podziemny, a dodatkowym udogodnieniem jest dostosowanie mieszkań do łatwej instalacji inteligentnych systemów sterowania domem. Bezpieczeństwo w budynku zagwarantuje dwustopniowy system kontroli dostępu z kolorowymi videodomofonami oraz system monitoringu w garażu oraz wokół inwestycji.

Na Grzegórzkach powstają kolejne osiedla – dowiedz się więcej z naszego artykułu

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


CAPTCHA Image
Reload Image