21 lipca 2024
zdjęcie do artykułu top 5 najlepszych hoteli na świecie

TOP 5 najlepszych hoteli na świecie

Zobacz hotele, które zaskoczą cię swoim pięknem, luksusem oraz… ceną. To właśnie te miejsca w minionym roku cieszyły się największym uznaniem wśród turystów z całego świata.

Aria Hotel w Budapeszcie na Węgrzech

Drink pod gwiazdami, wieczór przy pianinie zaprojektowanym przez węgierskiego wirtuoza Gergely Bogány i czy spacery po ogrodach. Ale to muzyka jest motywem przewodnim urządzenia wnętrz: dywany przypominają klawiaturę, co nawiązuje do filmu „Big” z Tomem Hanksem, a obrazy przedstawiają m.in. Jamesa Browna, Boba Dylana czy Jaggera. W okolicach znajduje się z kolei budynek opery. Cena za pokój od 1100 zł.

TOP 5 najciekawszych biurowców w Polsce

Mandapa, A Ritz-Carlton Reserve w Ubud w Indonezji

Magiczny ośrodek w sercu Bali, nad rzeką. Odnajdą się tu i amatorzy luksusowego wypoczynku, i wielbiciele dzikiej przyrody. Nawet amatorzy sanatoriów znajdą tu coś dla siebie – hotel oferuje bowiem programy odnowy biologicznej. Cena za wynajęcie willi z widokiem na rzekę? Ok. 3500 zł.

Zamieszkaj na Wawrze – dowiedz się więcej o dzielnicy

Turin Palace Hotel w Turynie we Włoszech

Hotel, zbudowany w XIX wieku, znajduje się w strefie biznesowej, niedaleko od głównych atrakcji turystycznych miasta i parków. Oferuje pokoje w stylu klasycznym w dzielnicy Stazione Porta Nuova Turynu. Można tu skorzystać z tureckiej łaźni, spa czy sal fitnessu. Cena: od ok. 600 zł.

Inwestycja w condohotel – czy się opłaca

The Serras w Barcelonie, Hiszpania

Stylowy, słoneczny i przyjazny hotel w pobliży portu, w którym można wynająć luksusowy jacht. Wnętrza zostały zaprojektowane przez Evę Martínez, która sprawiła, że turysta naprawdę może poczuć się jak władca Barcelony. Cena: od 1000 zł na noc.

Mieszkania na sprzedaż w Lublinie – sprawdź Gethome.pl

BoHo Prague Hotel w czeskiej Pradze

Hotel w samym sercu Pragi z luksusowymi i modnymi wnętrzami, basenem i przepysznym jedzeniem. Doskonałe miejsce do odpoczynku po całodziennym zwiedzaniu bajkowej stolicy Czech. O randze obiektu świadczy zresztą przynależność do stowarzyszenia Small Luxury Hotels of the World. Cena: od 1000 zł.

Wakacje, mimo tego, że służyć mają przede wszystkim naszej regeneracji i naładowaniu baterii na kolejny rok, są także źródłem sporej ilości różnorodnych kłopotów. Zaczynają się one wraz z rozpoczęciem poszukiwań właściwego miejsca do spędzenia urlopu. W tym przypadku sam kraj i region nie jest najważniejszy, ale na całościowy odbiór składa się również sam hotel – jego poziom, jakość i prezencja. Warto poświęcić trochę czasu, żeby wybrać jak najlepszą dla siebie opcję.

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu – jak wygląda

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz