10 czerwca 2023
zdjęcie do artykułu klimatyczne lokale na dachu Wrocław

5 klimatycznych lokali na dachach Wrocławia

Przyjemny odpoczynek w czasie turystycznej wycieczki, połączony z podziwianiem architektury? Randka na tle widoku na dachy kamienic? Wszystkie te atrakcje oferują zlokalizowane na wysokich piętrach lub dachach bary i kawiarnie.

Sky Bar, Times Event Center

Organizowane są tam imprezy przy stole szwedzkim, z grillem i barem, mogą być połączone z projekcją na ekranie.Na co dzień Sky Bar jest zamknięty. Możliwe jest jego wynajęcie, a cena to od 2 tysięcy złotych netto (wszystko zależy od tego, ile osób będzie uczestniczyć w imprezie).

Czy warto zamieszkać w Częstochowie?

Cafe Borówka

Jedną z kawiarni, która ma stoliki na dachu, jest – i to od lat – Cafe Borówka.  Ta kawiarnia i palarnia kawy znana jest większości wrocławian. Stwarza wyjątkowy nastrój i klimat, idealny zarówno na smaczne śniadanie, rozmowy o interesach jak i romantyczne spotkanie.

Czy warto zamieszkać na Ursusie? Dowiedz się więcej o dzielnicy.

Urban Garden, Renoma

Urban Garden, pełen zieleni cocktail bar i kawiarnia, znajduje się na dachu Renomy. W Urban Garden organizowane są koncerty z muzyką na żywo. Można usłyszeć więc jazz firmowany przez Vertigo, a wrocławscy DJ-e grają muzykę w stylu chillout i deep house. W programie również warsztaty dla dzieci czy zajęcia jogi dla dorosłych.

Lista 5 interesujących budynków we Wrocławiu

Cafe Muzeum, Muzeum Współczesne

Café Muzeum to wyjątkowe miejsce, znajdujące się na dachu Muzeum Współczesnego. Stoliki znajdują się w oszklonej rotundzie, a na zewnątrz, na świeżym powietrzu można odpocząć na leżakach. Z tarasu można podziwiać panoramę Wrocławia.

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź Gethome.pl

Taras Bar 13

Taras Bar 13 znajduje się na IV piętrze hotelu Monopol. Wokół roztacza się zachwycający widok Starego Wrocławia, a w tle majestatyczna bryła gotyckiego kościoła. Taras Bar 13 to idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje, spotkanie z przyjaciółmi i degustację wina przy długim kamiennym barze.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz