25 maja 2024
zdjęcie do artykułu klimatyczne lokale na dachu Wrocław

5 klimatycznych lokali na dachach Wrocławia

Przyjemny odpoczynek w czasie turystycznej wycieczki, połączony z podziwianiem architektury? Randka na tle widoku na dachy kamienic? Wszystkie te atrakcje oferują zlokalizowane na wysokich piętrach lub dachach bary i kawiarnie.

Sky Bar, Times Event Center

Organizowane są tam imprezy przy stole szwedzkim, z grillem i barem, mogą być połączone z projekcją na ekranie.Na co dzień Sky Bar jest zamknięty. Możliwe jest jego wynajęcie, a cena to od 2 tysięcy złotych netto (wszystko zależy od tego, ile osób będzie uczestniczyć w imprezie).

Czy warto zamieszkać w Częstochowie?

Cafe Borówka

Jedną z kawiarni, która ma stoliki na dachu, jest – i to od lat – Cafe Borówka.  Ta kawiarnia i palarnia kawy znana jest większości wrocławian. Stwarza wyjątkowy nastrój i klimat, idealny zarówno na smaczne śniadanie, rozmowy o interesach jak i romantyczne spotkanie.

Czy warto zamieszkać na Ursusie? Dowiedz się więcej o dzielnicy.

Urban Garden, Renoma

Urban Garden, pełen zieleni cocktail bar i kawiarnia, znajduje się na dachu Renomy. W Urban Garden organizowane są koncerty z muzyką na żywo. Można usłyszeć więc jazz firmowany przez Vertigo, a wrocławscy DJ-e grają muzykę w stylu chillout i deep house. W programie również warsztaty dla dzieci czy zajęcia jogi dla dorosłych.

Lista 5 interesujących budynków we Wrocławiu

Cafe Muzeum, Muzeum Współczesne

Café Muzeum to wyjątkowe miejsce, znajdujące się na dachu Muzeum Współczesnego. Stoliki znajdują się w oszklonej rotundzie, a na zewnątrz, na świeżym powietrzu można odpocząć na leżakach. Z tarasu można podziwiać panoramę Wrocławia.

Taras Bar 13

Taras Bar 13 znajduje się na IV piętrze hotelu Monopol. Wokół roztacza się zachwycający widok Starego Wrocławia, a w tle majestatyczna bryła gotyckiego kościoła. Taras Bar 13 to idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje, spotkanie z przyjaciółmi i degustację wina przy długim kamiennym barze.

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz