17 kwietnia 2024
zdjęcie do artykułu luksusowe osiedla w Krakowie

TOP 5 najbardziej luksusowych osiedli w Krakowie

Szukasz dla siebie wyjątkowego miejsca do zamieszkania? Kraków powoli zaczyna ścigać najnowocześniejsze metropolie świata. Poniżej przedstawiamy listę 10 najbardziej luksusowych apartamentów i osiedli w Krakowie!

Grzegórzki Park – osiedle położone przy ul. Francesco Nullo

Grzegórzki Park to zespół budynków, charakteryzujących się nowoczesną i oryginalną architekturą. Z okien najwyższych pięter rozciąga się piękna panorama na praktycznie całe miasto. Dodatkowo na parterze znajdziemy lokale usługowe, w których z łatwością można zrobić zakupy.

Jakie zmiany w budownictwie czynszowym przyniósł 2017 r.?

Apartamenty Rakowicka 8

Apartamenty znajdują się w secesyjnym budynku, oddanym w 1911 roku. Wewnątrz można znaleźć m.in. odrestaurowane, oryginalne drzwi z epoki lub piece kaflowe. Na wyższe piętra mieszkańców wywozi winda z postarzałymi lustrami oraz kaflami.

Garden Lane – ul. Buszka (Krowodrza)

Garden Lane to inwestycja składająca się z 69 luksusowych apartamentów o metrażach od 35 do 150 m2. Została oddana do użytku w zeszłym roku. Niedaleko budynków znajdują się krakowskie błonia, a rynek oddalony jest o 3 km.Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają pobliskie baseny, korty tenisowe oraz rzeka Rudawa.

Polski rynek nieruchomości w 2018 r. – jakie trendy?

Nowa 5 Dzielnica – ul. Wrocławska

Nowa 5 Dzielnica znajduje się w samym centrum miasta przy skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z Racławicką. Jak piszą inwestorzy – Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo- usługowego – stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort.

Panorama Kliny – ul. Spacerowa/Komuny Paryskiej

Panorama Kliny to osiedle znajdujące się na Klinach Zacisze. Składa się z trzech budynków wielorodzinnych, z okien których można podziwiać piękną panoramę gór.

Jaką tapetę wybrać do pokoju dziecięcego?

Kraków zapewnia życie miejskie na najwyższym poziomie, szczególnie osobom żywiołowym, otwartym na zawieranie nowych kontaktów. To stały dostęp do imprez kulturalnych, niepowtarzalnych obiektów zabytkowych, ale także prestiżowych marek – często lokalnych i unikatowych. To także magiczny dualizm nowoczesnych, wyposażonych w inteligentne rozwiązania apartamentów powstałych wewnątrz nobliwych kamienic ozdobionych bogatą ornamentyką. W Krakowie kwitnie wyjątkowość – cecha, którą miłośnicy luksusu cenią najbardziej. 

Oceń ten artykuł!

Dodaj komentarz